Vykurovacie fólie efektívne a cenovo výhodné vykurovanie

Vykurovacie fólie zabezpečia maximálne efektívne a cenovo výhodné vykurovanie. Vhodné sú pre drevené a laminátové podlahy.

inštalácia vykurovacej fólie

Čo sú to vykurovacie fólie?

Vykurovacie fólie sú určené na suchú pokládku

Elektrické vykurovacie fólie sú tvorené dvoma polyesterovými fóliami, ktoré sú teplom laminované k sebe čiže sú spojené dohromady. Vykurovacie fólie sú určené na suchú pokládku. Sú teda vhodné najmä pre drevené a plávajúce podlahy. S použitím doplnkových podložiek je ich možné použiť pod rôzne typy PVC podláh.

Elektrické vykurovacie fólie so sebou prinášajú množstvo výhod a sú ako stvorené pre efektívne podlahové vykurovanie či podlahové elektrické vykurovanie. Ich hlavnou výhodou je najmä ich minimálna stavebná výška. Postarajú sa o pokrytie aj veľkých plôch nakoľko je možné meniť ich dĺžku. Výhodou je tiež ich rýchla a nenáročná inštalácia či možnosť použitia v novostavbách aj pri rekonštrukciách.

Obľúbené vykurovacie fólie aj do vašich interiérov

Vykurovacie fólie zabezpečia efektívne a ekonomicky výhodné vykurovanie. Použité môžu byť ako hlavný vykurovací zdroj, ale aj ako doplnkový spôsob vykurovania napríklad k vykurovacím rohožiam. Odporúčané sú do suchých priestorov. Pre lepšiu efektivitu vykurovania sa na ne neodporúča umiestňovať nábytok bez podstavcov či nožičiek.

Je možné ich využiť pri novostavbách, no obľúbené sú aj pri rekonštrukciách, pri ktorých nie je možné navyšovať výšku podlahy. Keďže teplota podlahy pri podlahovom kúrení by nemala presiahnuť 27°C, vykurovacie fólie sú vyrábané iba vo výkonoch, pri ktorých túto teplotu nemôžu presiahnuť, a to – 80W/m², 60W/m² a 40W/m² v prípade veľmi dobre zateplených priestorov. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Máte otázky?Zavolajte nám